Nejrychlejší způsob, jak získat 20 000 Kč: Kredito24.cz

Jsme česká společnost s německými kořeny. Nabízíme nejlepší způsob jak si půjčit!

 

Kredito-momenty

Kdo z nás nezažil situaci, kdy okamžitě potřeboval víc peněz?

Měli jste nehodu a Vaše auto potřebuje nutně opravit? Pračka se rozbila, dítě potřebuje nové kolo nebo Vám onemocněla babička a účty za telefon vyletěly ke stropu? Možná pracujete na volné noze a jeden z Vašich zákazníků odešel? Seznam takových situací by mohl pokračovat donekonečna.

V každodenním životě je mnoho jedinečných nečekaných situací, které vyžadují hotovost. Říkáme jim Kredito-momenty – jsme stále tady, abychom Vám v takovýchto situacích pomohli rychlou hotovostní půjčkou.

 

Kredito24 Vám v těchto chvílích může pomoci!

Poskytujeme malé půjčky ve výši až 20 000 Kč (8 500 Kč pro první zákazníky) na dobu až 30 dnů. Kredito24 nabízí jedinečnou flexibilitu výběru, kolik a na jak dlouho budete potřebovat – stačí si půjčit přesnou částku, kterou skutečně potřebujete do další výplaty. Takový flexibilní mikro-úvěr je unikátní a tradiční banky ho neposkytují. Jejich půjčky jsou obvykle na dlouhou dobu několika měsíců nebo dokonce let. Nechceme, abyste si půjčovali více peněz a na delší dobu, než je nutné. Díky našemu zpracování žádosti je Kredito24 ten nejrychlejší a nejpohodlnější způsob jak získat půjčku.

Rychlé: Snadné podání žádosti, převod na Váš bankovní účet

Transparentní a spravedlivé: Žádné skryté náklady, žádné drobné písmo ve smlouvě, stejné poplatky pro všechny

Důvěryhodné a inovativní: 100% automatizované rozhodnutí, ověřená ochrana dat

Jsme Vaše rychlá, pohodlná a transparentní mini kreditní platforma

Pohodlné -100 % on-line

Žádost o úvěr je u nás mimořádně jednoduchá – potřebujete jen pár osobních údajů: občanský průkaz, mobilní telefon a e-mailovou adresu. Vyplnění našeho formuláře Vám zabere pár minut. Všechny kroky žádosti jsou pohromadě a nemusíte zadávat bankovní údaje do samostatného formuláře, což zabere více času a zvyšuje nebezpečí překlepu. S námi můžete vybrat preferovaný způsob splácení, stejně jako metodu převodu pro bankovní ověření.
Nabízíme platby se všemi hlavními typy kreditních karet i přímý online převod. Takto si můžete vybrat možnost, která je pro Vás nejvhodnější a umožňuje oběma stranám ušetřit čas.

 

Transparentní – žádné skryté náklady, žádné drobné písmo ve smlouvě

Veškeré náklady a poplatky jsou od začátku jasné a transparentní. Proto ihned víte, kolik musíte na konci splatit – žádné skryté náklady a drobné písmo ve smlouvě. Svou půjčku můžete splatit kdykoli před splatností úvěru a bez dalších nákladů.

Naše certifikáty a závazky

Jsme renomovaná česko-německá firma s nejvyššími standardy ochrany údajů. Všechna data jsou šifrována, zpracována anonymně a nebudou uložena ani sdílena s třetí stranou bez Vašeho souhlasu.

 

SSL (Secure Socket Layer) – 256-bit šifrování všech přenášených dat zajišťuje jejich bezpečné uložení v našem systému.
Naše webová stránka získala certifikáty Thawte a Norton, což vypovídá o maximálním zabezpečení dat. Oba certifikáty prokazují vysokou míru důvěry, kterou v nás tyto společnosti vkládají, pokud se jedná o zabezpečení dat. Certifikaci můžete rozpoznat díky zelenému poli v adresovém řádku webového prohlížeče nebo pomocí Norton ™ Secured-Seal na našich webových stránkách.
Můžeme s jistotou říci, že s námi je přenos dat zabezpečený.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kredito24 je transparentní

S námi stále víte, co je příštím krokem a především znáte všechny relevantní náklady a výši splátky ihned od začátku – zcela bez skrytých nákladů a drobného písma ve smlouvě. Kredito24 je založeno na vzájemné důvěře – přesně, jak věříte nám, věříme i my Vám. Základy naší vize jsou zakotveny v našich 10 zásadách Kredito24:

Pomáháme, kde je třeba

Pomoc našim zákazníkům ve finančních potížích není jediný způsob jak pomoci. Chceme mít vliv i v dalších státech a pomáhat lidem, kteří požádají o úvěr z dalekých zemí. To je důvod, proč pravidelně podporujeme charitativní organizace a shromažďujeme příjmy od našich partnerů, zaměstnanců, zákazníků a dobrovolných dárců.

Spolupracujeme s předními českými bankami

S cílem umožnit nejhladší a nejrychlejší výplaty úvěrů jsme založili uzavřené spojení (částečně prostřednictvím platebních služeb) se všemi hlavními bankami v České republice.

Jsme na Facebooku


Půjčit si