Rychlá a snadná půjčka s Kredito24.cz - Jak to funguje?

Nezaplacené faktury? Pokuta za rychlou jízdu? Rozbilo se vám auto?

Bez ohledu na Váš důvod, Kredito24 je nejrychlejší půjčka do výše až 15 000 Kč (5 000 Kč pro nové klienty). Trvá to jen 15 minut! Díky našemu automatickému úvěrovému systému funguje Kredito24 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zapomeňte na dodatečné náklady, skryté poplatky a ustanovení psaná drobným písmem. Kredito24 je založené na důvěře a včasné splacení úvěru znamená vyšší úvěrový limit pro příští půjčku. Neptáme se, na co peníze použijete a naše poplatky jsou spravedlivé pro všechny.

1. Vyberte částku a úrokovou sazbu

Kredito24 je flexibilní – žádné minimální částky a úroky. Můžete si vybrat tu správnou kombinaci s posuvníky na www.kredito24.cz po první úspěšné platbě prostřednictvím SMS.

Pokud splatíte úvěr včas, zvýšíte naši důvěru a tím i možnou výši úvěru, a to až do výše 15 000 Kč. Úvěrový limit se zvyšuje s každou další žádostí o úvěr. Například výše druhého úvěru je 7 000 Kč.

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku a získejte tak možnost slevy a zařazení do slosování.

2. Požádejte o půjčku

Náš spravedlivý a neoblomný systém rozhodne během několika minut, zda máte nárok na úvěr.

3. Převeďte 1 Kč

Za účelem ověření, že jste skutečným majitelem bankovního účtu, na který budou převedeny peníze, budete muset převést 1 Kč na náš bankovní účet. Po kladném posouzení Vaší žádosti převeďte pouze 1 Kč a číslo Vašeho bankovního účtu bude potvrzeno.

4. Expresní převod do 15 minut

Po kladném posouzení Vaší žádosti budou peníze okamžitě odeslány na Váš účet – bez dalších poplatků. Posouzení žádosti obvykle trvá méně než 15 minut, zatímco tradiční banky potřebují 4 až 7 dnů. Pamatujte: Je možné, že Vaše banka dokončí převod s mírným zpožděním – většinou se ale peníze objeví na vašem účtu do 1 minuty.

5. Flexibilní splácení

Předčasné splacení je možné kdykoliv, a to bez příplatku. Speciálně pro Vás jsme vytvořili nejjednodušší a nejpohodlnější způsob platby: stačí se přihlásit na svůj účet Kredito24 a postupovat podle pokynů. Zde si můžete snadno vybrat takový způsob platby, který Vám nejvíce vyhovuje.

Pokud budete splácet včas, bude Váš úvěrový limit stoupat až do výše 15 000 Kč. Kromě toho bude sjednávání dalších úvěrů rychlejší a budete moci získat i úvěr prostřednictvím SMS. Kredito24 je založené na vzájemné důvěře a poctivosti. Každá včasná platba znamená zvýšení Vašeho kreditního limitu. Náklady vynaložené na nesplacení úvěru budou přičteny na Váš účet. Jedině systém, s nímž pouze neplatící klienti nesou dodatečné náklady, je spravedlivý. Nechceme velké množství našich důvěryhodných klientů zatížit vyššími poplatky.

Stáhněte si svou aplikaci

Od teď je půjčit si ještě jednodušší – bezplatnou aplikaci Kredito24 pro smartphony můžete získat již nyní na Google Play a v App Store. Co přináší aplikace našim klientům? Snazší přístup k našim službám, dobře známé rozhraní našeho webu a půjčky odkudkoliv.